Kontak Ons



Teken in & intekenare-klagtes

______________________________________________

Hoofbestuurder: Minette Ferreira
Redakteur: Henriëtte Loubser
Webredakteur: Annami Mailovich
Assistent-webredakteur: Annelene Oberholzer
Inhoudsbestuurder: Petrus Malherbe

Kontakbesonderhede

Kaapstad, tel.: 021-406-2115
Posadres: Posbus 1802, Kaapstad 8000
Straatadres: Heerengracht 40, Kaapstad 8001

Johannesburg, tel.: 011-713-9007
Posadres: Posbus 786291, Sandton 2146
Straatadres: 
Mediapark, Kingsway 69, Auckland Park, 2092

E-pos: huisgenoot@media24.com

Nuuswenke

Nuusredakteur: nuus@huisgenoot.com
Digitale span (web + sosiale media): web@huisgenoot.com

Briewe

Posadres: Briewe, Huisgenoot, Posbus 1802, Kaapstad 8000
E-pos: hgnbrief@huisgenoot.com
Faks: 021-406-3316

Teken in

Alle navrae: 087-740-1012
E-pos: huisgenoot_inteken@media24.com
SMS: HUISGENOOT en jou naam na 36489

Aanlyn: Teken hier in
Faks: 021-405-1076
Teken in uit die buiteland: +27-21-405-1905/7

Adverteer

KLIK HIER

Digitaal

E-pos: web@huisgenoot.com
Webwerf: huisgenoot.com
Facebook: 
www.facebook.com/huisgenoot
Instagram: www.instagram.com/huisgenoot
Twitter: www.twitter.com/huisgenoot

In elke Huisgenoot

Liewe Elize: elize@huisgenoot.com
Sterreweek, Petra du Preez: petra@astrozone.co.za
Huisgenotjies: hgnbrief@huisgenoot.com
Blaaskans: blaaskans@huisgenoot.com

Kos

Carmen Niehaus: cniehaus@media24.com
Wenresepte: resepte@huisgenoot.com

Verhale

Elna van der Merwe: stories@huisgenoot.com
Vir riglyne oor die skryf van kortverhale, lees hier.

Argief

Soek jy ‘n ou artikel uit Huisgenoot? – E-pos jou versoek aan argiewe@huisgenoot.co.za of;
– Bel 021-446-1057 of; – SMS HG en jou navrae na 32113 (R1 per SMS)

Let wel:
Dit is ons beleid om slegs een kalendermaand NA PUBLIKASIEDATUM artikels elektronies te verskaf. Dus: As ‘n artikel in Huisgenoot van 6 Mei verskyn het, kan ons dit slegs ná 6 Junie verskaf. As jy ‘n artikel gouer wil hê, is jy welkom om die tydskrif self te bestel. Tydskrifte wat nie meer op die winkelrakke is nie, is etlike maande nog in voorraad. Bel 0860-103-686

Kompetisies en promosies

Eddie Mathewson: eddie.mathewson@media24.com
021-406-4570