GROEP A

Australie¨ - Engeland - Wallis - Fidji - Uruguay

GROEP B

Suid-Afrika - Samoa - Japan  - Skotland - VSA

GROEP C

Nieu-Seeland - Argentinie¨ - Tonga - Georgie¨ - Namibie¨

GROEP D

Frankryk - Ierland - Italie¨ - Kanada - Roemenie¨

Screen Shot 2015-09-17 at 14.28.59 Screen Shot 2015-09-17 at 14.29.19

KLIEK HIER vir die resultate van wedstryde reeds afgehandel

18 September 21:00 Engeland v Fidji -Twickenham, Londen 19 September 13:00 Tonga v Georgië - Kingsholm Stadium, Gloucester 15:30 Ierland v Kanada - Millennium Stadium, Cardiff 17:45 Suid-Afrika v Japan - Brighton Community Stadium 21:00 Frankryk v Italië - Twickenham, Londen

20 September

13:00 Samoa v VSA - Brighton Community Stadium

15:30 Wallis v Uruguay - Millennium Stadium, Cardiff

17:45 Nieu-Seeland v Argentinië - Wembley Stadium, Londen

23 September

15:30 Skotland v Japan - Kingsholm Stadium, Gloucester

17:45 Australië v Fidji - Millennium Stadium, Cardiff

21:00 Frankryk v Roemenië- Olympic Stadium, Londen

24 September

21:00 Nieu-Seeland v Namibië - Olympic Stadium, Londen

25 September 17:45 Argentinië v Georgië - Kingsholm Stadium, Gloucester 26 September 15:30 Italië v Kanada - Elland Road, Leeds 17:45 Suid-Afrika v Samoa - Villa Park, Brimingham 21:00 Engeland v Wallis - Twickenham, Londen

27 September

13:00 Australië v Uruguay - Villa Park, Birmingham

15:30 Skotland v VSA - Elland Road, Leeds

17:45 Ierland v Roemenië - Wembley Stadium, Londen

29 September

17:45 Tonga v Namibië - Sandy Park, Exeter

1 Oktober

17:45 Wallis v Fidji - Millennium Stadium, Cardiff

21:00 Frankryk v Kanada - Stadium MK, Milton Keynes

2 Oktober 21:00 Nieu-Seeland v Georgië - Millennium Stadium, Cardiff 3 Oktober 15:30  Samoa v Japan -Stadium MK, Milton Keynes 17:45  Suid-Afrika v Skotland  - St James’ Park, Newcastle

21:00 Engeland v Australië  - Twickenham, Londen

4 Oktober

15:30 Argentinië v Tonga - Leicester City Stadium

17:45 Ierland v Italië - Olympic Stadium, Londen

6 Oktober 17:45 Kanada v Roemenië  - Leicester City Stadium 21:00 Fidji v Uruguay - Stadium MK, Milton Keynes 7 Oktober 17:45 Suid-Afrika v VSA - Olympic Stadium, Londen

21:00 Namibië v Georgië - Sandy Park, Exeter

9 Oktober

21:00 - Nieu-Seeland v Tonga - St James’ Park, Newcastle

10 Oktober

15:30 Samoa v Skotland - St James’ Park, Newcastle

17:45  Australië v Wallis - Twickenham, Londen

21:00 Engeland v Uruguay - Manchester City Stadium

11 Oktober

13:00 Argentinië  v Namibië - Leicester City Stadium

15:30 Italië  v Roemenië - Sandy Park, Exeter

17:45 Frankryk v Ierland - Millennium Stadium, Cardiff

21:00 VSA v Japan - Kingsholm Stadium, Gloucester

17 Oktober

17:00  B1* v A2 - Twickenham, Londen

21:00 C1 v D2 - Millennium Stadium, Cardiff

18 Oktober

14:00 D1 v C2 - Millennium Stadium, Cardiff

17:00 A1 v B2 - Twickenham, Londen

24 Oktober

17:00 Wenner KE1* v Wenner KE2 - Twickenham, Londen

25 Oktober

18:00  Wenner KE3 v Wenner KE4 - Twickenham, Londen

30 Oktober

22:00 Verloorder HE1* v Verloorder HE2 - Olympic Stadium, Londen

31 Oktober

18:00 Wenner HE1 v Wenner HE2 - Twickenham, Londen