Dinsdag 28 September

(ATKV-Program)

MC: Theunis Nel

Kaartjies: Gratis

10:00 – 11:00 Lente en Karolus

11:00 – 12:00 Koowee

12:00 – 13:00 Gretha Pers

13:00 – 14:00 Gemeenskapskunstenaar

14:00 – 14:30 James en André

14:30 – 15:00 George Meiring

15:00 – 16:00 One Crown

16:00 – 16:30 VERHOOG SLUIT

(Huisgenoot-Musiekplaas-program)

MC: Jay

Kaartjies: R95 as jy bespreek

R75 onbespreek

17:00 – 17:30 Vaughn Gardiner

17:30 – 18:00 Karen Ferreira

18:00 – 18:30 Willem Botha

18:30 – 19:15 Emo Adams

19:15 – 20:00 Karlien van Jaarsveld

20:00 – 20:45 Jay

20:45 – 21:45 Bobby van Jaarsveld

21:45 – 22:45 Juanita du Plessis

Woensdag 29 September

(ATKV-Program)

MC: Theunis Nel

Kaartjies: Gratis

10:00 – 11:00 Lente en Karolus

11:00 – 12:00 Gretha Pers

12:00 – 13:00 Koowee

13:00 – 14:00 Gemeenskapskunstenaar

14:00 – 14:30 Die Tweeling

14:30 – 15:15 Joe F

15:15 – 16:00 Ghapi

16:00 – 16:30 VERHOOG SLUIT

Teken in op Huisgenoot

(Huisgenoot-Musiekplaas-program)

MC: Izak Davel

Kaartjies: R70 onbespreek

17:00 – 17:45 Dewald Louw

17:45 – 18:30 Karlien Husselman

18:30 – 19:30 Broers

19:30 – 20:30 DJ Ossewa

20:30 – 21:30 Izak Davel

21:30 – 22:30 Eden

Donderdag 30 September

(ATKV-Program)

MC: Theunis Nel

Kaartjies: Gratis

10:00 – 11:00 Lente en Karolus

11:00 – 12:00 Koowee

12:00 – 13:00 Gretha Pers

13:00 – 14:00 Gemeenskapskunstenaar

14:00 – 14:20 Tobi Jooste

14:20 – 14:40 Liesl du Toit

14:40 – 15:00 Nelda

15:00 – 15:30 Tiro

15:30 – 16:00 Guillaume

16:00 – 16:30 VERHOOG SLUIT

(Huisgenoot-Musiekplaas-program)

MC: Wicus van der Merwe

Kaartjies: R95 as jy bespreek

R75 onbespreek

17:00 – 22:30 Treffer ná Treffer met: Kurt Darren, Nicholis Louw, Ray Dylan, Heinz Winckler, Wicus van der Merwe, George Longane, Romanz, David Fourie, Christiaan Botha, Charlize Berg, Sarah Theron, Monique, Elizma Theron, Helené Bester

Vrydag 1 Okt ober

(ATKV-Program)

MC: Theunis Nel

Kaartjies: R70 onbespreek

10:00 – 11:00 Lente en Karolus

11:00 – 12:00 Gretha Pers

12:00 – 13:00 Koowee

MC: Theunis Nel en Willem Botha

13:00 – 13:30 Riaan Grobler

13:30 – 14:00 Kobus Muller

14:00 – 14:30 Liza Brönner

14:30 – 15:00 Ruan de Waal

15:00 – 15:30 Chrizaan

15:30 – 16:00 Jaycee Crause

16:00 – 16:30 Helené Bester

16:30 – 17:30 Gerrie Pretorius

(Huisgenoot-Musiekplaas-program)

MC: Willem Botha

17:30 -18:30 Andriëtte Norman

18:30 – 19:30 Pieter Koen

19:30 – 20:30 Sorina

20:30 – 21:30 Fredi Nest

21:30 – 22:30 Arno Jordaan

Saterdag 2 Okt ober

(Huisgenoot-Musiekplaas-program)

MC: Theunis Nel

Kaartjies: R70 onbespreek

10:00 – 11:00 Lente en Karolus

11:00 – 12:00 Koowee

12:00 – 13:00 Gretha Pers

MC: Theunis Nel en Theresé Benade

13:00 – 13:30 Collets

13:30 – 14:00 Charné Grabie

14:00 – 14:30 Jaycee Crause

14:30 – 15:00 Stefan Ludik

15:00 – 15:30 Jaco Labuschagne

15:30 – 16:00 Mar-Net

16:00 – 16:30 Christiaan Botha

16:30 – 17:00 Charlize Berg

MC: Theresé Benade

17:00 – 17:45 Quentin Prinsloo

17:45 – 18:30 Burger le Roux (SuperSterre)

18:30 – 19:30 Willem Botha

19:30 – 20:30 Jakkie Louw en orkes

20:30 – 21:30 Lianie May

21:30 – 22:30 Die Campbells

PROGRAM IS ONDERHEWIG AAN VERANDERING