Huisgenoot 3 Desember

Grootblokraai 2103 (4 x wenners)

1. Jackie Landman, Pretoria

2. F. Stafleu, Pretoria

3. Petro Winterbach, Witbank

4. G Hattingh, Franschhoek

Fotoblokraai 1849

1. Elaine Wait, Despatch

2. John, Plettenbergbaai

Disney Inside Out-kompetisie

1. L. de Smidt Posbus, Parys

2. Marlene vd Schyff, Vryheid

3. Anoniem, Heuweloord

4. A.J. van Zyl, Emalahleni

Leefstyl, Chopper & bakeware stel-kompetisie

1. Janice Beneke, Mosselbaai

Huisgenoot 10 Desember

Grootblokraai (4 x wenners)

1. Ester Spence VREDENDAL

2. Pieter Smith, Pretoria. 0186,

3. Miemie Cerff De Rust aftree oord Durbanville 7550

4. Johanna Scheepers Vanderbylpark.

Fotoblokraai (2 x wenners)

1. Janita Potgieter, Mtubatuba

2. Me E Cloete, Benoni

Chopper & bakware-kompetisie (1 wenner)

1. Isa Delport, Welkom

Boeke kompetisie – Die verdwyning van Billy kat (3 x wenners)

1. Mev J Janse van Rensburg, Homestead

2. Magriet Kriel, Pretoria

3. Marie de Kock, Mookgophong

Disney geskenkpak (4 x wenners)

1. I.C.Rohlandt, Johannesburg

2. Margaretha Bester, Welkom

3. Trix Smith, Odendaalsrus

4. Rita vd Berg, Cullinan

Elvis Blue CD kompetisie (10 x wenners)

1. Charlene Smal, Bloemfontein

2. Driens van Blerk, Derdepoortpark

3. George B Boonzaaier, Moorreesburg

4. Alta Erasmus, Randburg

5. Susanne Muller, Uitenhage

6. Marietjie Wiggill, PE

7. Willa Smith, Clanwilliam

8. Kathy Thesingh, Somerset Wes

9. Theresa van Vuuren, Germiston

10. Jeanette Delport, Escombe

Huisgenoot 17 Desember

Grootblokraai 2105 (4 x wenners)

1. Mej.Frances Marlow, Mitchell's plain

2. C van Aarde, Durban

3. Joey Oliphant, Port Elizabeth

4. Esther, Pretoria

Fotoblokraai 1851 (2 x wenners)

1. E.S.Kotze, Amanzimtoti

2. Lorraine Smit, Heidelberg, Gauteng

Chopper en Bakware-stel

1. Louise Zondagh, Oudtshoorn

Disney Star wars-kompetisie

1. Adrian, Bellville

Huisgenoot 24 Desember

Chopper en bakware-stel

1. EMC van Rooyen, Middelburg

Boeke Hartstories-kompetisie (3 x wenners)

1. JH DE KLERK, PAROW

2. Magda Rossouw Montagu

3. Haroldina Jonker, Randburg

Lollos DVD (20 x wenners)

1. Sarie Hughes, Roodepoort

2. Marlene Pieterse, Brandhof

3. Reinette Viljoen, Hermanus

4. Christian Kruger, Germiston

5. M Myburgh, Kroonstad

6. Jana lourens, Malmesbury

7. Atari de Bruyn, Witrivier

8. Dionne Fourie, Despatch

9. Ita van der Merwe, Kraaifontein

10. Reinette Viljoen, Hermanus

11. Tertia Nel, Brits

12. Marelee Meyer, Pretoria

13. Kobie Visser Durban 4093

14. Elbe de Bruyn, Pietermaritzburg

15. Geroldine Wilson ,Danville

16. Martie Meyer, Vredenburg

17. Janay Mouton, Goodwood

18. Chantel Fourie Snyman, Despatch

19. Veronica Botes, Bloemfontein

20. Carika Hattingh, Malmesbury

Huisgenoot 24 Desember

Grootblokraai 2106 (4 x wenners)

1. Zerua Spies Witrivier

2. G. Kotze. Georginia

3. Gert Groenewald, Roodepoort

4. J.N.Craus, Middelburg

Fotoblokraai 1852 (2 X wenners)

1. N Kriel, Vryburg

2. Gerrie Harmse, Boksburg

Disney Blu-Ray geskenkpak (2 x wenners)

1. Alida Schamrel, Uniondale

2. Melissa, Pretoria

Huisgenoot 31 Desember

Disney the Good Dinosaur-kompetisie (4 x wenners)

1. Anoniem, Vredenburg

2. Annamarie Brody, Elspark

3. Marie van Antwerpen, Oudtshoorn

4. Anoniem, Gauteng

Aanlyn kompetisies

Monopoly kompetisie (12 x wenners)

1. Hanley Fourie

2. Zhandre Stark

3. Liezel Bauermeister

4. IANTHE WALTERS

5. Liezl Oberholster

6. Liezl van der Westhuyzen

7. Desmonia Kordom

8. Hestia van Wyk

9. Christa Rabie

10. Antoinette Botha

11. Ian Strydom Wardenstr 25 Riversdal 6670

12. Tharien Bronkhorst

Adya kompetisie (10 x wenners)

1. Errol Edwards

2. Mev Lydia Coetser

3. Stella Swart

4. Malie Wagener

5. Rena Oberholzer

6. Bettie Lindeque

7. Dalena Pietersen

8. EMMERENTIA VAN REENEN

9. Edmund du Toit

10. Marina Vorster

Protea Hotel Marine Hotel-wenner

1. Nicolene Pieterse